Oprogramowanie: dystrybucja, szkolenia, warsztaty

CIM-mes Projekt jest oficjalnym dystrybutorem oprogramowania firmy Hexagon PPM

Więcej informacji na: urzadzenia-cisnieniowe.pl

Logo Hexagon


Oferujemy następujące programy:
Oprogramowanie PV Elite®

Program PV Elite® opracowany przez firmę Intergraph® jest kompletnym rozwiązaniem do projektowania, analizy i oceny zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła. Użytkownicy PV Elite mogą szybko, dokładnie i efektywnie projektować urządzenia wykorzystywane w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Oprogramowanie CAESAR II®

CAESAR II służy do szczegółowej analizy wytrzymałościowej systemu rurociągów i orurowania instalacji przemysłowych zgodnie z międzynarodowymi normami. CAESAR II wyznacza nowe standardy w oprogramowaniu do określania naprężeń i odkształceń rurociągów i instalacji. CAESAR II pozwala w prosty i intuicyjny sposób wprowadzać i sprawdzać wszystkie dane.

CADWorx® Plant Professional

CADWorx®2016 służy do inteligentnego modelowania 3D instalacji przemysłowych działając w środowisku AutoCAD®. CADWorx jest jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku jednocześnie jest łatwy w nauce i obsłudze. CADWorx zawiera nowe możliwości projektowania przestrzennego instalacji i rurociągów, które znacząco redukują czas potrzebny do modelowania złożonych układów rur.

Oprogramowanie CADWorx® P&ID Professional

CADWorx® P&ID Professional posiada wszelkie wymagane narzędzia do łatwego kreowania diagramów procesowych. CADWorx P&ID umożliwia tworzenie schematów oprzyrządowania i orurowania i udostępnia zawarte w nich informacje wszystkim zainteresowanym stronom.

CADWorx® fieldPIPE™ Professional

CADWorx® fieldPipe™Professional firmy Intergraph, w połączeniu z CADWorx Plant Professional zapewnia idealne narzędzie do weryfikacji powykonawcze układów rur.

Oprogramowanie FAE Tools™

FEATools™ poprawia jakość analizy wykonywanej w CAESAR II® dla krytycznych rurociągów poprzez wdrożenie analizy Metodą Elementów Skończonych (MES) do procesu oceny.

Oprogramowanie GT STRUDL®

GT STRUDL® jest jednym z najbardziej powszechnych, w pełni zintegrowanych i adaptowalnych rozwiązań do analizy strukturalnej. Program ten dowiódł swojej użyteczności w wielu branżach takich jak energetyka konwencjonalna i jądrowa, instalacje onshore i offshore, stocznictwo, inżynieria lądowa oraz infrastrukturalna.

Oprogramowanie NozzlePRO™

NozzlePRO jest samodzielnym rozwiązaniem pozwalającym użytkownikowi na szybkie i łatwe wykonanie analizy Metodą Elementów Skończonych (MES) dla pojedynczych urządzeń ciśnieniowych i elementów rurociągów. Inżynierowie mogą przeprowadzić analizę MES bez konieczności posiadania rozległej wiedzy o modelowaniu MES oraz technikach analizy.

Visual Vessel Design ™ (VVD)

Visual Vessel Design ™ (VVD) służy do projektowania naczyń ciśnieniowych jak i rurowo-płaszczowych wymienników ciepła. Program ma zastosowanie w przemyśle procesowym chemicznym, rafineryjnym, spożywczym itp.

top icon